صبح روز بعد
آرشیو
موضوع بندی
شنبه 21 خرداد 1384
برنامه های انتخاباتی

دقت کردین که انتخابات امسال چقدر گل و بلبله ؟ برنامه یکی زا کاندیداها در شبکه دو رو نگاه می کردم که بحث اعتیاد پیش اومد. یه دفعه طرف گفتش که من دقیقا می دونم که الان کدامیک از آقایون در توزیع و عرضه مواد مخدر دست دارن و سعی خواهم کرد که با قاطعیت با اونها مقابله کنم یا اینکه در مورد عدالت و تبعیض گفت که من در مبارزه با رانت ملاحظه نمی کنم که طرف با فلان کس در ارتباطه و...

که مرتضی حیدری هم خندید و گفت اونها خیلی قدرتمندن و...

من واقعا نمی دونم این چه برخوردیه با مردم.که البته مختص به یک نفر هم نمی شه. انگار همه می دونن که این آقایون، این فلان کس ها، این اونها، این سایه داران کی هستند اما از گفتن به مردم خودداری می کنن. یکی نیس بپرسه آقا جون، شما که می دونی چرا همین الان نمی گی.

یا بعضیها هم که خوشتیپن، خالیهایی می بافن که یک جای آسمون پاره می شه. یکی از کاندیداها قول داد که سالی 1 میلیون خونه بده دست ملت. حیدری گفتش که ما در بهترین شرایطمون تنها 700 هزار خونه درست کردیم شما چطور می خواین برنامتون رو اجرا کنین؟ طرف هم که انگار قبلا 10 بار تمرین کرده بود در جواب هی می گفت در یک برنامه منسجم تر بحث عدد و رقم رو مطرح می کنم. من نمی دونم این کاندیدای محترم این همه پول تبلیغات رو از کجاشون آوردن؟   

ای بابا، یادم رفتش . اول مقام ریاست جمهوری بعدش برنامه.

 

دوم خرداد، نوستالژی یک احساس شیرین.  


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 241375


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

یک حرف از هزاران

دهلـــیز شرق

گفتم گفت

بی کلام

رود راوی

شاهد

حباب

صبرا

حوا

فارغ التحصیلان سمپاد نیشابور

آشنایان

سیبستان

نیک آهنگ کوثر

عطاالله مهاجرانی

جمیله کـــدیور