صبح روز بعد
آرشیو
موضوع بندی
جمعه 12 خرداد 1385
دکتر مجید میرزاوزیری یا د.م.م

نمی دانم تا به حال در زندگی با آدم های نازنین برخورد کرده ای یا نه . اصلا معنای نازنین بودن یک نفر را می دانی یا نه؟

 

       یک عدد د.م.م

      

مجید میرزا وزیری دکترای .. علوم ریاضی است با 32 33 سال سن . از آن آدمهایی که نازنینی را در چشم من به خود کشیده است . کلا اینجور آدمها خیلی کم ، خیلی کم سر راهت قرار می گیرند . در کنار او بودن یک جور آسایش و آرامش در زیر پوستت جاری می کند ، تخدیر می شوی ، حس سبکی می کنی و...

       ما آدمها با هم خیلی فرق می کنیم . حتی من و تو هم با هم خیلی فرق می کنیم . معمولا سوای رابطه های مختلف دوستی و خویشاوندی که داریم در پسا پرده ذهنمان به این فکر می کنیم که مثلا این دوست من به چه درد من می خورد یا همسر من چه فایده ای برای من دارد . اما شاید در این مورد به خصوص شاید همان حس آرامشی که خلیان می کند فایده علاقه ات به او باشد .

       بعضی وقتها بعضی آدمها تنها با یک برخورد می توانند تو را جذب کنند . اصلا شخصیتش تو را می بلعد؛ قورت می دهد . فکر می کنم مجید میرزاوزیری حتی اگر دکتـــــرا هم نداشت باز هم مهربانی اش و خنده های صمیمی اش(از آنهایی که روی گونه ها چال می افتد!) و خلاصه خیلی جاذبه های دیگرش را داشت . آخر می دانی ، شخصیت افراد هیچ وقت به هیچ چیز بستگی ندارد . منش آدمهاست که شخصیتشان را می سازد یعنی دیگر عدم ارائه بلیت نشانه عدم شخصیت نیست ، یعنی کت و شلوار یا ادکلنی که می زنی یا حتی مرسدس بنز نوک مدادی که سوار می شوی از اجزا شخصیتت حساب نمی شوند ، ثروت آدم شخصیت نمی خرد . حتی علم . بله سواد تو هم معیار شخصیتت نیست . لازم هست اما کافی نیست .

       اسم مجید میرزا وزیری را می توان همینطوری نوشت به همین سادگی ، بدون همه درجات و عناوینی که او دارد . دقیقا مثل خودش . جذابیت این موضوع در جایی به اوج خود می رسد که از بین همه تعلقات معمولی که ما آدمها از قبیل پول و مقام و ... داریم ؛ فقط و فقط پسرش ( کامیار ) اهمیت زندگی اوست .

یاد آن جلمه شازده کوچولو می افتم که :

ما آدمها پُریم از این تضادها !!!

 

پ.ن۱: البته این متن در جهت تشویش اذهان عمومی که توسط این شروع شده است و ادامه خواهد داشت.... (متن در سال ۱۳۸۳) نوشته شده است.

پ.ن۲: ما همچون کاسه ایم بر سر آب. رفتن کاسه به حکم کاسه نیست؛ به حکم آب است الا آنکه بعضی می دانند و بعضی نمی دانند. فیه ما فیه


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 241375


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

یک حرف از هزاران

دهلـــیز شرق

گفتم گفت

بی کلام

رود راوی

شاهد

حباب

صبرا

حوا

فارغ التحصیلان سمپاد نیشابور

آشنایان

سیبستان

نیک آهنگ کوثر

عطاالله مهاجرانی

جمیله کـــدیور